ZAPYTANIE OFERTOWE  |  POBIERZ CENNIK  |  KOSZYK REJESTRACJA LOGOWANIE  |   
Wersja polska English version Русская версия

Uniwersal Sp z o.o.; tel.  +48(32) 203-71-47 ,+ 48 (32) 757-28-51, fax +48 (32) 201-87-04; office@uniwersal.com.pl

Wywietrznik grawitacyjny Sir-160

OPIS TECHNICZNY

Nowy wywietrznik początkujący całą rodzinę wywietrzników typu Sir jest całkowicie wykonany z laminatu poliestrowo- szklanego. 
Jest to konstrukcja zwarta, zintegrowana w swoim zamyśle konstrukcyjnym z podstawą dachową typu B. Daje to inwestorowi łatwość montażu wywietrznika bezpośrednio do istniejącego znormalizowanego cokołu, przy pomocy czterech śrub kotwiących. W dolnej części wywietrznika znajduje się krótki króciec przyłączeniowy, do którego można w łatwy sposób przyłączyć kanał wentylacyjny.
Konstrukcja wywietrznika dzięki specjalnie ukształtowanym kieszeniom oraz prostopadle do nich umieszczonym żaluzjom pozwala efektywnie wykorzystać sile wiatru niezależnie od kąta padania wiatru na wywietrznik . Wydajność wywietrznika jest wysoka i w każdym przypadku profile jego konstrukcji uniemożliwiają wpychanie powietrza do kanału wentylacyjnego. W górnej części wywietrznika znajduje się pokrywa wyczystkowa, dzięki której kanał wentylacyjny może być w łatwy sposób wyczyszczony.
Kolorystyka wywietrznika jest dowolna , pigment jest bardzo trwały wprowadzony do masy już na etapie zdejmowania wywietrznika z formy  i całkowicie odporny jest na warunki meteorologiczne, dzięki temu raz zamontowane urządzenie efektywnie pracuje i nie zmienia swojej barwy nawet kilkanaście lat.

 

RYSUNKI TECHNICZNE

CHARAKTERYSTYKI

 

 

 

 

copyright © Uniwersal Uniwersal