Firma

Przedsiębiorstwo Produkcyjne UNIWERSAL Sp z o.o. istnieje od 1988 roku i zajmuje się produkcją i dostarczaniem na rynek polski i zagraniczny wentylatorów oraz wywietrzników dachowych.

 

W ostatnich latach wykonaliśmy ogromną pracę wykorzystując nowoczesne technologie chcąc dotrzeć nie tylko z innowacyjnymi produktami, ale także z atrakcyjnym przekazem o firmie do jak największej liczby obecnych i potencjalnych klientów.

Dlatego postanowiliśmy odświeżyć wizerunek wprowadzając nowe logo, które nawiązuje do trzech dziedzin zainteresowań: wentylacji hybrydowej, wentylacji mechanicznej i wentylacji grawitacyjnej symbolizując nowoczesność stosowanych rozwiązań, a także ich nieustanny rozwój.

Wprowadzając zmiany w odświeżonym wizerunku loga pragniemy poinformować o konsekwentnie wprowadzanych zmianach łączących nowoczesność i dynamikę rozwoju firmy przy zachowaniu dotychczasowych struktur zarządzania i lokalizacji firmy.

Głównym celem, który stawiamy przed sobą jest, by nasze produkty były bardzo wysokiej jakości oraz trwale i pięknie komponowały się w obiektach przemysłowych i mieszkaniowych.

Wszystkie urządzenia produkowane przez firmę są konstrukcji własnej, która przeszła drogę od prototypu, poprzez badania aż do wdrożenia końcowego produktu finalnego.

Głównym materiałem konstrukcyjnym, jest laminat poliestrowo szklany, jego struktura stanowi o wytrzymałości konstrukcji.

Firma posiada własne stoiska pomiarowo-badawcze, na których każdą zmianę konstrukcyjną dokładnie się sprawdza i po uzyskaniu efektu zadowalającego dla konstruktorów wdraża następnie w produkcji seryjnej.

Kolorystyka dzięki wtrąceniu pigmentu w żywice jest bardzo trwała, nie starzejąca się i odporna na działanie korozjotwórcze atmosfery i powietrza zanieczyszczonego, usuwanego z pomieszczeń na zewnątrz.

Należy zaznaczyć, że inwestor, a również projektant ma pełną swobodę w dopasowaniu kolorystyki naszych urządzeń.

Pozwala na to pełna paleta RAL, kolorystyki pigmentów dodawanych do żywic poliestrowych. Możliwe jest więc dopasowanie kolorystyki zarówno do kolorystyki dachu, elewacji, jak również kolorów logo zakładu.

Standardowym kolorem naszych urządzeń jest kolor popiel RAL 7001, natomiast występuje możliwość zamówienia za dopłatą koloru z palety RAL.

Zwracamy również baczną uwagę na estetykę wizualną naszych konstrukcji, stąd nasze produkty oprócz funkcjonalności, mają również wygląd estetyczny i cieszą się dużym zainteresowaniem inwestorów w kraju i zagranicą.

W chwili obecnej produkujemy kilkanaście typoszeregów wentylatorów standardowych, kwasoodpornych i przeciwwybuchowych w wykonaniu dachowym, ściennym, kanałowym, a także posiadamy w swojej ofercie różnego rodzaju wywietrzniki grawitacyjne.

Zapraszamy również na strony https://www.vero.net.pl/ oraz https://www.monsun.net/

Nasi specjaliści przy telefonach, szczegółowo odpowiedzą na Państwa pytania.